in , ,

16-letni prawiczek wygrał wakacyjną orgię z prostytutkami w niecodziennym konkursie!

Brian, 16 latek z Nowego Jorku w corocznym szalonym święcie przecen – Black Friday postanowił wziąć udział w dość nietypowej loterii.. 
Nagrodą główną był w niej wyjazd na imprezę o nazwie „Sex Island”.

Gdy zobaczyłem filmiki z imprezy Sex Island po prostu chciałem się tam znaleźć. Nigdy jednak nie marzyłem o tym, że tak na prawdę wygram! Nie mówiąc o tym ojcu skorzystałem z jego karty kredytowej. Gdy powiedziałem o wszystkim swoim rodzicom, byli na mnie bardzo źli. Później jednak mój tata poczytał trochę o tym wyjeździe i pomysł bardzo przypadł mu do gustu. Zezwolił mi na wyjazd i podpisał specjalną zgodę, bo nie jestem pełnoletni” – powiedział chłopak w rozmowie z lokalnymi dziennikarzami.

16-letni wygrany spędzi w luksusowym hotelu na prywatnej wyspie 4 dni i 3 (zapewne dość gorące) noce w towarzystwie prostytutek, alkoholu i innych używek. Brian jak sam twierdzi jest prawiczkiem, zatem szansa, że z “seks-wakacji” wróci jako pełnoprawny mężczyzna jest bardzo duża.

16-latek mówi wprost, że nie może się doczekać dnia, kiedy wyruszy na wyprawę życia.
Nie mogę spać, ciągle myślę o tym, jak to będzie. Chcę po raz pierwszy uprawiać seks. Utrata dziewictwa jest dla mnie teraz bardzo ważna” – powiedział Brian mediom.

No cóż, tylko pozazdrościć i życzyć “wytrwałości” 🙂

Kiedy spizgany składasz meble z Ikei…

Pół miliona złotych zniknęło z kantoru, gdy pracownik poszedł do toalety!